Školenia

Vážení užívatelia !

Väčšina z Vás je každodenne vyťažená pracovnými povinnosťami a preto niekedy neostáva čas na dôkladné osvojenie úkonov práce s aplikáciami. TrainerDovoľujem si Vám ponúknuť zaškolenie Vašich pracovníkov na mieste, kde sú odlúčený na niekoľko hodín z miesta pracoviska a môžu sa venovať tematike. Tieto stretávky užívateľov sú aj veľkým duševným prínosov z pohľadu výmeny názorov účastníkov, na ktorom si mnohonásobne zakladáme. Vybrané školenia sú nahrávané, účastníci si môžu neskôr prezrieť záznamy ako aj fotgrafie z týchto stretnutí.

Prihlášky prijímame výhradne elektronickou formou, a v zápätí Vám systém obratom vygeneruje zálohovú faktúru s variabilným symbolom a číslom účtu, kde je potrebné úhradu uskutočniť najneskôr do 3 pracovných dní od začatia školenia.

V prípade menšieho počtu záujemcov si vyhradzujeme právo na zmenu termínu.Cena je uvedená na jednu osobu a obsahuje školenie v rozsahu 4 hodín, študijné materiály, a občerstvenie. Obedňajšia prestávka trvá 1 hodinu. Srdečne každého očakávame!

Rozpis termínov školení:


Ceny uvdenené v SK sú informatívne a prepočítané konverzným kurzom 30.1260 SK/EUR